Situácia na trhu nepriala mnohým z nás, obzvlášť potom podnikateľom, ktorým pandémia výrazne zasiahla do ich podnikania a zamiešala im kartami. Niektorí sa museli spoľahnúť na svoje úspory, iní boli dokonca nútení svoju živnosť úplne ukončiť. Ako pandémia koronavírusu, s ktorou už viac ako dva roky bojujú nielen podnikatelia, ovplyvnila obchodníkov franšízovej siete EXTÉRIA MARKET?

Podnikať v oblasti BOZP a PO sa obzvlášť v dnešnej dobe ukázalo ako skvelé rozhodnutie. Okrem toho, že je bezpečnosť práce zákonom danou povinnosťou, sa kvôli hygienickým opatreniam stala nepostrádateľnou súčasťou každej firmy aj drobného živnostníka. S nástupom pandémie totiž prišla do hry aj rôzne nariadenia a predpisy, ktoré musia všetci rešpektovať, aby čo najviac zamedzili šíreniu vírusu. Častejšie kontroly a dôraz na dodržiavanie hygienických predpisov a bezpečnosti práce donútili podnikateľov sa o oblasť BOZP a PO začať naozaj zaujímať. Možno to je práve ten dôvod, prečo aj napriek neustálej kríze sú obchodníci EXTÉRIA MARKETOV stále takí úspešní.

Aj kríza znamená príležitosť

Krásnym dôkazom toho, že všetko zlé je pre niečo dobré, je obchodníčka z jedné pobočky EXTÉRIA MARKETU. Tá za posledný štvrťrok minulého roka dosiahla obrat 28 000 €. V tesnom závese bol potom jej kolega, ktorý sa mohol pýšiť obratom okolo 24 000 €.

Z úspechov obchodníkov jasne vyplýva, že firmy aj podnikatelia nemajú problematiku BOZP a PO stále vyriešenú a v poriadku. Navyše ďalších zhruba 40% živnostníkov i firiem bezpečnosť práce vôbec nerieši. To je tiež dôvodom, prečo majú obchodníci pobočiek EXTÉRIA MARKETOV stále plné ruky práce a tým aj veľa príležitostí klientom správne vedenú BOZP a PO na pracovisku zaistiť.

Využite príležitosť aj vy

Práve teraz je ideálny čas začať v oblasti BOZP a PO podnikať. Otvorte si vlastnú pobočku EXTÉRIA MARKETU. Kontaktujte riaditeľku franšízovej siete Ing. Luciu Šimíkovú na tel. čísle +420 702 036 721, ktorá vám odovzdá všetky potrebné informácie na to, aby ste rozbehli svoj biznis s úspešnou franšízovou sieťou na trhu.

Prečítate si ďalšie novinky o franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET:

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.