Spoločnosť EXTÉRIA s radosťou privítala do svojich radov nových obchodných manažérov, ktorí sa s fungovaním franšízy zoznámili formou vstupného školenia. Aby totiž firma mohla svojim klientom zaistiť naozaj kvalitné služby v oblasti BOZP a PO, je nutné, aby boli obchodníci, ktorí s klientmi rokujú, riadne preškolení.

Na úvodnom školení, ktoré prebehlo na centrále v Žilině, sa obchodní manažéri zoznámili s fungovaním celej franšízovej siete EXTÉRIA MARKET. V rámci školenia sa hlavného slova ujal obchodný riaditeľ pán Aleš Krčmař, ktorý obchodníkov do problematiky bezpečnosti práce a požiarnej ochrany zasvätil.

Odmena pre tých najlepších

Okrem potrebných znalostí a zručností nezabudol riaditeľ franšízovej siete predstaviť obchodným manažérom aj odmeny v podobe wellness víkendov, tankovacích kariet rôznych hodnôt alebo užívania služobného auta Škoda Octavia na celý mesiac zadarmo. Práve na tieto odmeny sa môže tešiť ten najlepší obchodník, ktorého firma EXTÉRIA za jeho snahu náležite ocenia. Každý mesiac tak o tieto motivačné odmeny súťaží rad skvelých obchodných manažérov pobočiek EXTÉRIA MARKETOV.

Staňte sa súčasťou úspešnej franšízovej siete

Nie ste spokojní vo svojom súčasnom zamestnaní? Zmeňte to. Pripojte sa k franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET, ktorá na trhu funguje úspešne už 10 rokov a staňte sa odborníkom na BOZP a PO. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať riaditeľku franšízovej siete Ing. Luciu Šimíkovú na tel. čísle +420 702 036 721 a využite túto jedinečnú príležitosť.

Prečítajte si ďalšie aktuality o franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET:

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.