Spoločnosť EXTÉRIA oslávila minulý rok desaťročné výročie od svojho založenia na trhu. Za tú dobu si firma poradila už s množstvom nečakaných udalostí, medzi ktoré sa zaradila aj pandémia koronavírusu. Nie je žiadnou novinkou, že podnikateľské prostredie sa neustále mení. Rovnako ako podmienky pre firmy aj živnostníkov, kedy vplyvom pandémie vzrástli nároky na dodržiavanie bezpečnosti práce a hygienických predpisov, z čoho práve franšízanti ťažia. To potvrdzuje aj riaditeľka franšízovej siete Lucie Šimíková.

Franšízový koncept EXTÉRIA MARKET sa neustále vyvíja

Franšízová sieť EXTÉRIA MARKET funguje na trhu od roku 2018. Za tú dobu sa neustále vyvíjala a rozširovala. Spoločnosť teraz funguje aj na slovenskom trhu, kde prevádzkuje niekoľko svojich pobočiek EXTÉRIA MARKETOV.

Uchádzačov o franšízovú licenciu poteší okrem iného aj fakt, že nemusia mať žiadne skúsenosti v odbore BOZP a PO, aj keď sa jedná o veľmi špecifický odbor. EXTÉRIÁ totiž myslela aj na toto, preto svojim franšízantom poskytuje vstupné aj pravidelné školenia, aby sa dokázali v oblasti bezpečnosti práce orientovať a svojim klientom tak poskytovať prvotriedne služby.

Ako firmy a živnostníkov ovplyvnil nástup pandémie, zmenil sa tým nejaký biznis franšízantov a potvrdil sa zvýšený záujem o franšízové podnikanie? Toto všetko a oveľa viac sa dočítate v rozhovore s riaditeľkou franšízovej siete Luciou Šimíkovou, ktorú vyspovedali redaktori webu franchising.cz.

Pridajte sa k nám

Staňte sa súčasťou úspešnej franšízovej siete EXTÉRIA MARKET. Kontaktujte riaditeľku franšízovej siete Ing. Luciu Šimíkovú na tel. čísle +420 702 036 721 alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár a my sa vám obratom ozveme.

Prečítajte si ďalšie zaujímavosti o franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET:

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.