Mesiac apríl sa v spoločnosti EXTÉRIA niesol v znamení školenia, vzdelávania a profesijného rastu. Tentokrát prišli na rad asistentky jednotlivých pobočiek EXTÉRIA MARKETOV, klienti nájdu po celom SK.

Na čo sa workshop zameral?        

V úvode školenia sa školiteľ zameral na tréning hovorov a konkrétne modelové situácie. Asistentky si tak priamo v praxi mohli vyskúšať rôzne techniky, ako s klientom správne komunikovať. Zoznámili sa aj s najrôznejšími námietkami klientov a spôsobmi, ako na nich adekvátne reagovať. V rámci školenia sa preberali aj najčastejšie otázky klientov a pozornosti neunikli ani legislatívne novinky v oblasti BOZP a OPP.

Práca asistentiek na pobočkách EXTÉRIA MARKETOV nie je jednoduchá, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Keďže sú asistentky denne v kontakte s množstvom obchodníkov a klientov, využívajú informačný systém zvaný BOZPIS, ktorý im ich prácu značne uľahčuje. Školenie sa preto zameralo aj na prácu s informačným systémom, aby s ním asistentky pracovali efektívne a využívali ho na maximum.

Individuálne vzdelávanie

Druhá polovica workshopu bola zacielená na individuálnu prácu školiteľa s každou asistentkou jednotlivo. Nasledovalo vyhodnotenie ich kooperácie a doplnenie rôznych postrehov, tipov a rád, na čom je potrebné ešte zapracovať. Neoddeliteľnou súčasťou každého školenia je aj motivácia zamestnancov, ktorá je pre ich produktivitu úplne zásadná. Nechýbala preto ani na tomto workshope, kde jej školiteľ venoval určitý čas.

K čomu je školenie vlastne dobré?

Školenie asistentkám umožňuje osvojiť si nové zručnosti, zamerať sa na svoje slabé stránky a zároveň neustále rozvíjať tie silné. Navyše povedomie o aktualitách z oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany, ktoré na školení získajú, im umožňuje byť neustále v obraze a robiť tak svoju prácu na sto percent. Vďaka tomu potom môže spoločnosť EXTÉRIA ručiť za svojich zamestnancov a ich kvalitne odvedenú prácu.

Chcete sa stať partnerom franšízovej siete EXTÉRIA MARKETOV?

Baví vás obchod, v podnikaní vidíte zmysel a chcete sa podieľať na budovaní stabilnej a úspešnej značky? Pridajte sa k nám. Staňte sa majiteľom franšízovej pobočky EXTÉRIA MARKETU vo vašom meste alebo obchodníkom už zavedeného EXTÉRIA MARKETU.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať riaditeľku franšízovej siete Ing. Luciu Šimíkovú na tel. čísle +420 702 036 721 alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár a my sa vám obratom ozveme.

Pozrite sa, ako naša sieť EXTÉRIA MARKET neustále rastie:

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532