Na českom trhu existuje už 10 rokov, od roku 2017 pôsobí aj na Slovensku. Svoje základy začala budovať v Ostrave, odkiaľ sa rozšírila do 18 pobočiek po celej Českej republike. Reč je o spoločnosti EXTÉRIA, ktorá svoju podnikateľskú činnosť zamerala na nepostrádateľnú súčasť každého podniku. To je sprostredkovanie služieb bezpečnosti práce (BOZP) a požiarnej ochrany (PO), ktoré nesmú chýbať žiadnej firme či podnikateľovi.

Vybudovaním jedinečného know-how sa spoločnosť začala rozrastať a konkurovať tak aj väčším firmám. Preto vytvorila chránený franchisový koncept EXTÉRIA MARKET, ktorý poskytuje odbornú pomoc v oblasti bezpečnosti prácepožiarnej ochrany, ktoré sú zákonom stanovenou povinnosťou pre každého podnikateľa. Vy tak nemusíte byť žiadnym skúseným bezpečákom, firma EXTÉRIA sa o všetko postará za vás..

Istota, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Spoločnosť EXTÉRIA je členom Českej asociácie franchisingu (ČAF) a svoje služby poskytuje všetkým subjektom od SZČO, cez štátnu správu až po veľké priemyselné podniky.

Pokiaľ váš biznis práve rozbiehate, franšíza EXTÉRIA MARKET je skvelou voľbou, ktorá vám vaše podnikanie v oblasti bezpečnosti práce výrazne uľahčí.

Vďaka franšíze ľahko vstúpite na trh už pod zavedeným menom, získate istú pozíciu v konkurenčnom prostredí, a tiež odbornú pomoc a poradenstvo v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany. K dispozícii budete mať aj konzultácie ohľadom hygieny na pracovisku, na ktorú sa v dnešnej dobe v súvislosti s nákazou koronavírusu kladú veľké nároky.

EXTÉRIA MARKET vám tak vo výsledku ušetrí množstvo starostí a veľké výdavky, ktoré by ste museli do vášho podnikania zo začiatku investovať.

V skratke, prečo práve EXTÉRIA:

  • Sme odborníkmi v ČR už od roku 2011
  • Máme viac ako 5 000 klientov a stále rastieme
  • Každým rokom otvárame nové pobočky v Česku a na Slovensku
  • Sme členom Českej asociácie franchisingu
  • Máme jedinečné know-how a typ franšízy na trhu

Rozbehnite vaše podnikanie bez starostí a dohodnite si schôdzku s našimi odborníkmi ešte dnes. Kontaktujte riaditeľku franšízovej siete Ing. Luciu Šimíkovú na tel. čísle +420 702 036 721, alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár a my sa vám ozveme.

Prečítajte si ďalšie zaujímavosti o franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET:

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532