Firma EXTÉRIA neunikla pozornosti ani Denníku Euro Franšízing, ktorý publikuje česká asociácia franchisingu zvaná ČAF. Portál zaujala predovšetkým svojim jedinečným franšízovým konceptom, ktorého služby sú dané zákonnou povinnosťou v oblasti BOZP a PO pre všetky veľké firmy aj drobných živnostníkov. 

Výhody franchisingu

Obrovskou výhodou pre začínajúcich franšízantov vo franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET je fakt, že nemusí byť v problematike bezpečnosti práce a požiarnej ochrany žiadnym odborníkom. Spoločnosť EXTÉRIA im totiž poskytne všetky potrebné školenia aj overený podnikateľský návod, ako úspešne rozbehnúť svoj biznis. Bez samotnej snahy franšízanta to však nepôjde. Je preto dôležité, aby bol franšízant cieľavedomý, húževnatý a nechýbalo mu ani odhodlanie a obchodný duch.

Ďalšou výhodou, ktorú majú začínajúci franšízanti EXTÉRIA MARKETOV, je kompletné vybavenie pobočky na kľúč, o ktoré sa postará centrála spoločnosti. Investícia do založenia pobočky je tak skutočne minimálna a jej návratnosť z časového hľadiska rýchla. Úspešne vedená pobočka dosahuje zisk už v prvom roku po svojom otvorení. Do piatich rokov potom pre majiteľa predstavuje pasívny príjem.

Staňte sa súčasťou úspešného franšízového konceptu aj vy

Pridajte sa k franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET a podnikajte v oblasti BOZP a PO, ktorá je zákonom danou povinnosťou pre všetky firmy aj živnostníkov. Pokiaľ radi komunikujete s ľuďmi a baví vás obchod, ste tou pravou posilou do nášho tímu. Pre viac informácií kontaktujte výkonnú riaditeľku spoločnosti EXTÉRIA Ing. Luciu Šimíkovú na tel. čísle +420 702 036 721 a získajte licenciu na prevádzkovanie pobočky EXTÉRIA MARKETU aj vo vašom meste.

Přečtěte si další novinky o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.