Tak ako dobrú firmu robia dobrí zamestnanci, rovnaké je to aj s franšízovým konceptom. Pokiaľ sa darí franšízorovi, je to zásluha predovšetkým jednotlivých franchisantov a ich práce. Sme si toho vedomí, a práve preto si tých svojich veľmi vážime a sme na nich hrdí!

Vďaka nim sa môžeme stále rozvíjať a posúvať

Len vďaka nim totiž môžeme oslavovať úspechy. Napríklad viac ako 4700 klientov, celkom 18 franšízových pobočiek a neustály rast našej siete EXTÉRIA MARKET.

Vytúžený úspech sa nedostaví bez práce

Mohlo by sa zdať, že podnikať v rámci franšízy je bez práce, opak je ale pravdou. Oproti samostatnému podnikaniu má samozrejme franšízant množstvo výhod, ale ani tie mu samostatne úspech v podnikaní nezaručia. Bez tvrdej práce, vloženého úsilia a obetovaného času to nepôjde. Odmena je ale sladká: prosperujúca pobočka, spokojní klienti, úspešný franšízant a hrdý franšízor.

Žiadneho z nich v tom nenecháme samotného

Každého franšízanta, ktorý sa rozhodne pre podnikanie v oblasti BOZP a konkrétne s našou sieťou EXTÉRIA MARKET, si nesmierne vážime. Každý z nich má v nás podporu, či už v rámci odbornej pomoci, školení, poradenstva alebo workshopov.

Prečo sa franšízanti rozhodli pre EXTÉRIÁ MARKET?

Oblasť BOZP a PO možno na prvý pohľad nie je zaujímavá, je ale bez debát dôležitá. Ide totiž o povinnosť danú zákonom, na ktorú ale väčšina podnikateľov zabúda a potom na to dopláca. Vďaka tomu je možné očakávať aspoň čiastočne istý dopyt po danej službe.

Začnite podnikať v oblasti BOZP a PO

Pre viac informácií ako získať licenciu na prevádzkovanie franšízy a EXTÉRIA MARKETU nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 945 458 999, alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár a my vám poskytneme podrobnejšie informácie.

Ďaľšie informácie o franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET:

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532