Kvôli opäť zosilňujúcej pandémii neprebehlo tentoraz plánované školenie obchodných manažérov a franšízantov štandardne v hoteli Bobycentrum v Brne, ale na centrále spoločnosti EXTÉRIA v Ostrave. Tá si milú povinnosť preškoliť zručnosti obchodníkov a franšízantov vzala s radosťou na starosť.

Tentokrát sa na workshope zúčastnili iba obchodní manažéri a franšízanti z Česka, konkrétne z Moravskosliezskeho kraja. Na ostravskú centrálu to teda mali kúsok.

Vďaka osobným skúsenostiam, ale aj odborným znalostiam školiteľa, obchodní manažéri a franšízanti získali cenné odporúčania, ako s klientom v teréne efektívne komunikovať. Novo získané znalosti si následne vyskúšali rovno v praxi pri simulovanej schôdzke s klientom. Ihneď potom dostali spätnú väzbu na svoj prejav. Dozvedeli sa, v čom robia najčastejšie chyby, na čom by mali ešte zapracovať a čo im naopak ide a na čo by sa mali zamerať.

Na záver školenia nechýbala ani motivačná časť, v ktorej boli obchodníkom predstavené odmeny za ich dobre odvedenú prácu. Tie predstavujú napríklad súťaž o používanie firemného auta na celý mesiac zadarmo, alebo tankovacie karty v rôznych hodnotách.

Spoločnosť EXTÉRIA si totiž dobre uvedomuje, že kľúčom k spokojnému zákazníkovi je spokojný zamestnanec. Snažia sa preto investovať nielen do svojho dobrého mena, ale aj do rozvoja svojich zamestnancov, ktorí sa na dobrej povesti firmy výrazne podieľajú.

Rozbehnite vaše podnikanie bez starostí a dohodnite si schôdzku s našimi odborníkmi na BOZP a PO ešte dnes. Kontaktujte výkonnou riaditeľku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721, alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár.

Prečítajte si ďalšie zaujímavosti o franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET:

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.