Väčšina ľudí uvažuje nad tým, ako dlhodobo znížiť svoje náklady a ušetriť tak peniaze, ktoré zarobia. Málokto na to ide ale opačne a premýšľa, ako svoj mesačný príjem zvýšiť, najlepšie ako ho diverzifikovať a vyhnúť sa tak finančným tiesňam, nech už život prinesie čokoľvek. Pritom najlepšou možnosťou je vytvárať si pasívny príjem a ten diverzifikovať na maximálne zníženie rizika.

Choďte na to múdro

Nepýtajte sa sami seba: „Ako by som mohol/a tento mesiac ušetriť?“, ale skôr „Ako by som tento mesiac mohol/a viac zarobiť?“ a začnite s investíciami. Nie je práve logické spoliehať sa iba na jeden pravidelný príjem, či už ide o výplatu, alebo príjem na voľnej nohe. Tak alebo tak by ste mali brať do úvahy, že ani jeden príjem nie je 100% istý a teda by ste mali byť pripravení aj na to, že sa môže kedykoľvek vytratiť. V tom prípade je viac ako žiadané mať iný druh príjmov a prichádzať môže z rôznych zdrojov. Či už sa rozhodnete investovať do akcií, ETF, kryptomien alebo sa rozhodnete ponúkať svoje nadobudnuté znalosti či zručnosti a napríklad si popri zamestnaní privyrábať na živnostenský list. Možnosti sú rôzne, vyberte si teda tú správnu pre vás.

Tvorte dlhodobý pasívny príjem

Či už sa rozhodnete pre akýkoľvek druh diverzifikácie, je to krok správnym smerom. Nespoliehaním sa iba na jeden zdroj príjmov minimalizujete svoje riziko straty jedného zo zdroja a zároveň samozrejme zvyšujete svoje úspory, ktoré môžete premeniť na investície. Vašim cieľom by ďalej tiež malo byť vytváranie dlhodobého pasívneho príjmu, teda takého príjmu, ktorý funguje aj keď na ňom práve nepracujete.

Budujte si lepšiu budúcnosť s Extériou

Taký príjem si budujú aj naši franšízanti, ktorí vedú vlastné EXTÉRIÁ MARKETY a využili tak svoj obchodný potenciál pre budovanie nezávislosti, ale aj dlhodobého pasívneho príjmu.

Pre viac informácií ako získať licenciu na prevádzkovanie franšízy a EXTÉRIA MARKETU neváhajte kontaktovať Country Managerku spoločnosti Ing. Beatu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár a my vám poskytneme podrobnejšie informácie.

Ďalšie tipy, ktoré by vás mohli zaujímať:

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532