Prevádzkovať podnikanie nie je tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Preto pripojenie sa k franchisovej sieti je nielen oveľa jednoduchšie, ale predovšetkým menej rizikovým variantom, ako začať podnikať. Franchisantov totiž hneď od začiatku ich podnikania podporujú regionálni franchisoví manažéri centrály, ktorí sú im neustále po ruke. Aby však svojim franšízantom poskytovali naozaj kvalitné služby, musia vedieť, ako franšízové ​​podnikanie vlastne funguje. Orientovanie sa vo svete franchisingu a prehľad o jeho trendoch a novinkách sú preto základnými predpokladmi každého úspešného regionálneho manažéra, ktorý sa stará o jednotlivé franšízové ​​pobočky EXTÉRIA MARKETOV.

Matador franchisového konceptu, pán RNDr. Jiří Lošťák, Ph.D., ktorý osobne stál pri zrode franšízovej siete EXTÉRIA MARKETU, si vzal pod svoje ochranné krídla nášho regionálneho manažéra Davida Slezáka. Ten má na starosti hneď niekoľko franšízových pobočiek. Práve vďaka školeniam, ktoré prebiehajú pod taktovkou pána Lošťáka, dokáže franšízantom odovzdať svoje skúsenosti z praxe a poradiť im s prevádzkou ich pobočky.

Neustále vzdelávanie v oblasti franchisingu je tak skvelým nástrojom, ktorý pravidelne kultivuje prístup regionálnych franchisových manažérov k ich franchisantom. Dlhoročné skúsenosti, cenné rady a tipy, ktoré pán Lošťák na školeniach manažérom odovzdáva, slúžia ako skvelý návod, ako uspokojiť potreby franšízantov a nenechať ich v tom plávať samých.

Z našich franchisových manažérov sa potom stávajú špecialisti, ktorí dokážu pomôcť záujemcom o franšízové ​​podnikanie. Prevedú ich cestou od prvého rozhodnutia stať sa franšízantom až po úspešné fungovanie ich vlastnej pobočky. V prípade potreby sa potom franchisanti v priebehu ich podnikania môžu na našich skúsených manažérov kedykoľvek obrátiť.  

Chcete mať aj vy svoju franchisovú pobočku EXTÉRIA MARKETU?

Kontaktujte výkonnou riaditeľku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721, alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár.

Prečítajte si ďalšie informácie o EXTERIA MARKET tu:

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532