Organizovanie si vlastného času, nezávislosť, istota stabilného rasturastúce zisky. Nielen to patrí k výhodam podnikania. Ako všetko ostatné má však aj podnikanie svoje ale. Založiť podnik totiž predstavuje tiež veľké riziká, na ktoré by ste nemali zabúdať. Zvoľte si preto na začiatok vášho podnikania franšízu, ktorá Vám vašu cestu biznisom veľmi uľahčí.

O čo vlastne ide?

Franchising je skvelým nástrojom pre všetkých, ktorí sa rozhodli začať podnikať. Umožňuje totiž otvoriť si vlastný podnik pod známou a už zavedenou značkou. Tým vám uľahčia neľahké začiatky spojené s naštartovaním vášho biznisu. Vďaka franšíze tak ľahko vstúpite na trh a ziskáte určitu stabilitu v podnikaní, ktorú určite oceníte najmä v dnešnej neľahkej dobe.

Pre začínajúcich podnikateľov predstavuje možnosť byť súčasťou veľkého a stabilného konceptu určitú pomoc, ktorá je pri akejkoľvek neočakavanej udalosti môže zachrániť pred istým krachom ich podnikania. Franchising poskytuje jedinečné know-how spoločnosti, odbornú pomocporadenstvo ohľadom podnikania. Navyše vďaka zavedenej značke nemusia podnikatelia investovať do marketingu a reklamy, ktoré by pri zakladaní nového podniku predstavovali ďalšie veľké výdaje. Jednoducho sa teda dá povedať, že koncept franšízy je postavený na princípe: Raz vymyslieť, mnohokrát uplatniť.

Pre koho je franšíza vhodná?

Výhodou franšízy je, že nemusíte byť ostrieľaným podnikateľom s desaťročnými skúsenosťami. Bude vám stačiť iba obchodný duch, trocha tej empatie a chuť pracovať s ľuďmi. O všetko ostatné sa postará frenšízor EXTÉRIA MARKETU, ktorá vás prevedie svetom podnikania. Neviete, kde a ako s franšízou EXTÉRIA MARKET vlastne začať? Nevadí.

Pre viac informácií kontaktujte výkonnou riaditeľku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721, alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár a my sa vám obratom ozveme.

Prečítajte si ďalšie informácie o EXTERIA MARKET tu:

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532