S novým mesiacom prišlo na rad aj obľúbené rozdávanie skvelých odmien najlepšiemu obchodníkovi pobočky EXTÉRIA MARKETU, ktorú odovzdáva centrála v Ostrave. Skvelou motivačnou odmenou, o ktorú môžu obchodníci každý mesiac súťažiť, je auto Škoda Octavia na užívanie po celý mesiac ZADARMO. A to nie je všetko. Keďže si centrála váži kvalitne odvedenú prácu svojich spolupracovníkov, ako motiváciu na dosahovanie skvelých obchodných výsledkov pridala k služobnému vozidlu tiež možnosť súťažiť o tankovacie karty v rôznych hodnotách.  

Tentokrát si odmenu pre svojho obchodníka vyzdvihol priamo majiteľ franchisovej pobočky. Skvelé predajné výsledky obchodného manažéra tak potvrdzujú, že je nepostrádateľnou súčasťou franšízového tímu a titulom najlepšieho obchodníka mesiaca sa môže právom pýšiť.

Pravidelné oceňovanie obchodných manažérov motivuje nielen samotných obchodníkov, ale je tiež dôkazom toho, že na pobočkách EXTÉRIA MARKETOV pracujú naozajstné jednotky vo svojom odbore, do ktorých rúk sa môžu klienti bez obáv zveriť. Práve od obchodníkov totiž očakávajú kvalitné služby v oblasti bezpečnosti prácepožiarnej ochrany, ako aj pomoc v zabezpečení bezproblémového fungovania ich podniku. Starosti s prípadnou kontrolou štátnych kontrolných úradov tak môžu hodiť za hlavu a všetko nechať na špecialistoch spoločnosti EXTÉRIA.

Týmto obchodníkovi mesiaca franchisovej pobočky EXTÉRIA MARKETU srdečne gratulujeme a prajeme mu bezpečnú jazdu v jeho novom aute a veľa energie do ďalších mesiacov, v ktorých aj naďalej táto súťaž pokračuje. Zúčastniť sa jej tak môže každý obchodník franchisovej siete EXTÉRIA MARKET. Možno to budúci mesiac budete práve vy, kto sa bude radovať zo skvelých odmien.

Nebaví vás zamestnanie? Nemáte kam rásť? Postavte sa na vlastné nohy a začnite podnikať s nami!   

Franšízantom môžete byť aj vy. Pokiaľ ste dobrý obchodník a hľadáte nové podnikanie, v ktorom sa môžete realizovať, je pre vás franšíza tou správnou voľbou. Staňte sa partnerom obchodných miest EXTÉRIA MARKETOV vo vašom meste a využite príležitosť!

Chcete vedieť, ako získať licenciu na prevádzkovanie značky EXTÉRIA MARKET a mať tak vlastnú pobočku? Pre viac informácií kontaktujte výkonnou riaditeľku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721, alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár.

Prečítajte si ďalšie informácie o EXTERIA MARKET:

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532