Nachádzame sa v tzv. hypotekárnej kríze. Väčšina ľudí už nedosiahne hypotéku a úrokové sadzby asi len tak nepoklesnú. Ak ste obchodovali v tomto odvetví, môže byť pre vás súčasná situácia dosť nepríjemná. My vám ale ponúkame isté podnikanie aj v neistej dobe: predávajte BOZP a PO!

Komplexná služba vyžadovaná zákonom

Stále mnoho podnikateľov nepozná svoju povinnosť, ktorá zo zákona vyplýva pre každú fyzickú a právnickú osobu v rámci BOZP a PO. A až 40 % z nich nerieši svoju BOZP agendu komplexne. Našim cieľom je ohľadom BOZP povinnosti zvýšiť povedomie a podať pomocnú ruku všetkým podnikateľom, ktorí chcú svoje podnikanie ochrániť pred zbytočnými pracovnými úrazmi či pokutami. Pridajte sa včas a pomôžte nám si podmaniť trh!

Chránime podnikateľov už 11 rokov

Extériá existuje od roku 2011 a celých jedenásť rokov chránime podnikanie viac ako 4900 firiem pred pracovnými úrazmi (a ich následkami) a sankciami zo strán úradov. A to ako v ČR, tak aj na Slovensku. Ponúkame balíčky každému podnikateľovi na mieru, podľa jeho potrieb. Medzi našimi klientmi sú firmy, drobní živnostníci, školy, úrady, gastropodniky a zdravotnícke zariadenia.  

Pracujeme v tíme, dbáme na pozitívnu a motivujúcu atmosféru na pracovisku, aby sa naši zamestnanci do práce tešili. Radujeme sa z úspechu, rovnako ako aktívne hľadáme riešenie problémov, ktoré sa naskytnú.

Pre pracantov máme nachystané odmeny

Nachystané sú pre pracovitých zamestnancov odmeny vo forme nezastropovaného zárobku, motivačných súťaží o automobily, wellness pobyty a pod. Snažíme sa svojich kolegov neustále vzdelávať a rozvíjať. Výhľadovo je možné tvoriť v Extérii pasívny príjem, pokiaľ má daný jedinec ambície viesť vlastný tím a posúvať svoju kariéru vpred.

Neváhaj a predávaj!

Pokiaľ máte chuť pracovať v odbore zabezpečovania BOZP a PO malým a stredným firmám a rád/a by ste sa pridal/a k nám, potom pozrite na aktuálne vypísané pozície. Pokiaľ máte ambície na to, s nami podnikať, neváhajte kontaktovať Country managera spoločnosti Ing. Beata Anna Filipí na tel. čísle 420 602 232 532, alebo vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár a my vám poskytneme podrobnejšie informácie.

Prečítajte si ďalšie zaujímavosti o franšízovej sieti EXTÉRIA MARKET:

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532