Každý, kto začína so životaschopným podnikateľským nápadom, sa môže určite vydať na cestu úspechu aj v čase pandémie – franchising môže byť dobrou voľbou. Tu môžu zakladatelia zistiť, prečo sa teraz môže vyplatiť založiť vlastné podnikanie.

Existuje mnoho argumentov v prospech založenia spoločnosti a začať podnikať uprostred krízy

Založenie uprostred Coronovej krízy? Mnohí najprv odmietnu. Pretože práve teraz sa zdá na prvý pohľad dôležité neriskovať a zostať v bezpečnom prístave stáleho zamestnania. Ale ani to už nie je naozaj bezpečné. Mnoho priemyselných odvetví pracuje na skrátenú dobu a veľa pracovných miest bude dlhodobo ohrozené. V závislosti na oblasti ich činnosti sú niektoré spoločnosti obzvlášť ťažko zasiahnuté poklesom tržieb spôsobených krízou.

Nájdite odvetvie s potenciálom

Najprv je dôležité sledovať potreby trhu a nechať sa inšpirovať. Niektoré odvetvia podnikania, ako je gastronómia, majú v súčasnosti pomerne zlé počiatočné podmienky, zatiaľ čo iné zažívajú boom. Na vzostupe je napríklad zaistenie bezpečnosti práce a hygienické podmienky na pracoviskách zamestnávateľov. Tí kladú na tento odbor veľký dôraz vďaka Covidu 19, ktorý je stále aktuálny. Veľkým rizikom je prísť o zamestnancov z dôvodu nutnej karantény v prípade, že boli v kontakte s nakazeným človekom. Takto sa môže stať, že prídete o týchto svojich zamestnancov zo dňa na deň. Výroba i služby budú naraz ochromené a podnikatelia stratia svoje príjmy. BOZP je odvetvie, ktoré tu bude aj cez vládne nariadenia a obmedzenia ďalej fungovať pre zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia na pracoviskách.

Využite krízu ako príležitosť

Coronová kríza nie je dôvodom k pozastaveniu sna o Vašom vlastnom podnikaní, o vlastnej firme. Existuje dostatok obchodných modelov, ktoré nie sú pandémiou ovplyvnené, ako je franchisový model EXTÉRIA MARKET, ktorý sa zameriava na bezpečnosť a ochranu zdravia pracovníkov na pracoviskách, aj čo sa týka hygienických podmienok. Nemusíte byť ten odborník (bezpečák). V tomto franchisovom koncepte môže veľmi dobre uspieť podnikateľ, ktorý má obchodného ducha, a dokáže nadchnúť svoj tím obchodníkov, a tým si zaistí dostatok zmluvných partnerov v regióne. Tento koncept má hlavnú výhodu vo vyvolaní potreby u klientov, ktorá je touto krízou zaistená. Podnikatelia si potrebu uvedomujú a chcú mať zaistené BOZP od profesionálnej firmy. Tento koncept sa odlišuje od konkurencie na trhu v BOZP, vďaka tomu úspešne 7 rokov rastie. Kontaktujte nás pre viac informácií a potom sa rozhodnete, či je to správny krok pre Vaše nové podnikanie a tvorenia pasívneho príjmu.

Ak chcete vedieť, ako sa osamostatniť a získať licenciu na prevádzkovanie značky EXTÉRIA MARKET vo Vašom meste, kontaktujte výkonnou riaditeľku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721, alebo vyplňte nižšie informatívny formulár a my Vám poskytneme podrobnejšie informácie.

Prečítajte si ďalšie informácie o EXTERIA MARKET tu:

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532