fbpx

Rok 2019 pre franchisový koncept EXTÉRIA MARKET v číslach

Sme unikátny franchisový koncept EXTÉRIA MARKET a ako jediní dávame možnosť začať podnikať v zákonnej oblasti BOZP,OPP,PZS aj bez kvalifikácie a znalostí. Pre nás sú dôležité obchodné skúsenosti a tiež chuť začať podnikať a budovať si vlastnú firmu.

Vďaka prepracovanému a overenému know-how EXTÉRIA sme úspešne prevzali myšlienku, ktorá už od roku 2011 funguje v Českej Republike a aplikovali ju aj na Slovensku. Sme radi, že náš brand EXTÉRIA MARKET sa vďaka tomu v roku 2019 vyníma už na 9 miestach na Slovensku.

Štart roku 2020 bol taktiež veľmi úspešný a slávnostné otvorenie ďalších, už zazmluvnených EXTÉRIA MARKETOV, nám brzdia len nariadenia vlády SK v spojitosti COVID-19. Ihneď po povolení vládnych nariadení uvítame medzi nami ďalších troch nových franchisantov a veríme, že do konca roku bude naše „E“ svietiť už na 20tich miestach naprieč Slovenskom.

Pridaj sa k nám – vyplň formulár na webe www.exteriamakret.sk alebo kontaktuj priamo riaditeľa franchisovej siete Slovenska pána Aleše Krčmaře na tel +420 774 598 844 .  

Prečítajte si ďalšie informácie o EXTERIA MARKET tu:

Škoda Octavia pre obchodných manažérov nachystaná, kto ju získa?

Čo Vám prinesie franchisový koncept EXTÉRIA MARKET aj počas pandémie a krízy spôsobenej vírusom Covid-19?

Banská Bystrica ochránená

Bezpečné podnikanie? Existuje!

EXTÉRIA MARKET expanduje do Levíc

 

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.