fbpx

EXTÉRIA MARKET sa zúčastnil najväčšej franchisovej udalosti vo Viedni na výstave Franchise-Messe, ktorá sa konala 9. a 10. novembra 2018.

Na výstave sa prezentovali franšízovej koncepty z Rakúska, prebiehal sprievodný program s prednáškami Rakúske franšízovej asociácie a tiež poradcov na franchising.

Koncept EXTÉRIA MARKET je členom Raskouské franšízovej asociácie – OFV od novembra 2018.

Franšízový koncept EXTÉRIA MARKET sa prezentoval na tejto akcii, kde hľadal partnera pre udelenie masterfranšízové ​​licencie pre celé Rakúsko s centrálou vo Viedni. Záujem o koncept bol obrovský aj vzhľadom na to, že sa jedná o unikátny franšízový koncept v rámci Európy. Vďaka výstave máme viac, ako 30 záujemcov s ktorými rokujeme o udelenie licencie.

Ďakujeme pani Carina Felzmann za skvelú organizáciu výstavy a za podporu.

Chcete viac informácií o franchise EXTÉRIA MARKET? Chcete vedieť, ako získať licenciu na prevádzkovanie značky EXTXÉRIA MARKET vo Vašom meste?
Kontaktujte Ing. Lucii Eliášová na telefóne 702 036 721, alebo vyplňte nižšie informatívny formulár a my Vám poskytneme podrobnejšie informácie.
Ďalšie informácie o franšízovej koncepte EXTÉRIA MARKET nájdete tu:

Hľadáme Master franchisanta pre riadenie a prevádzkovanie pobočiek na Slovensku.

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – rozhovor s majiteľom značky EXTÉRIA pre časopis ZISK manažment

EXTÉRIA zakončení úspěšného roku Výročním kongresem 2017

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.