Úspešný franchisingový koncept EXTÉRIA mieri na Slovensko

Extéria poradenské kancelárie – po úspechu v Českej republike pokračuje v globalizácii značky a hľadá Master franchisanta pre radienie a prevádzkovanie pobočiek na Slovensku.

V čom je Váš franchisingový koncept jedinečný?

Jedinečnost konceptu EXTÉRIA spočíva v jedinečnom know-how. To ponúka záujemcovi radu konkurenčných výhod. Medzi tie popredné patri oddelenie technickej části od obchodnej. Celý koncept poradenských kancelárií EXTÉRIA je postavený ako obchodný model, ktorý prináša franchisantom exkluzivitu územia, v ktorom podnikajú a jedinečný komplexný zákonný produkt BOZP a OPP pre širokúcieľovú skupinu podnikateľou a štátnu správu. Ten je poskytovaný formou balíčkov za bezkonkurenčnú cenu na slovenskom trhu. Celý koncept EXTÉRIA je založený na dlhodobosti, kedy s klientami uzatvárame dlhodobé zmluvy a tým vytvárame pasivny prijem ako pre franchisanta, tak aj pre Master franchisanta.

Čo franchisant získá kupou Master licencie pre Slovensko?

Získá unikatné know-how, vďaka ktorému dokáže v priebehu jednoho roka obsadiť takmer celé územie Slovenska. Vytvorenie franchisingovej pobočky prináša Master franchisantovi prijem zo vstupných licencií vo výške 10 000 Eur za každú predanú licenciu. Ďalším výnosom pre Master franchisanta je prijem z dosahovaného obratu pobočiek. Vďaka jedinečnému marketingu dokáže poradenská kancelaria uzavrieť až 300 nových klientov každý rok. S využitím jedninečného know-how sa stane Master franchisanta do dvoch rokov lídrom na trhu v oblasti poskytovania služeb BOZP a OPP, tak ako tomu bolo v Českej republike.

Ako raste vaša sieť?

Na slovenský trh jsme vstúpili koncom roka 2016 s centrálou v Žilině, kde sme si sami na sebe vyskúšali a overili celý franchisingový koncept EXTÉRIA na miestnom trhu Slovenska. Od januára 2017 sme poskytli prvé franchisingovú licenciu v Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Podľa plánu expanze máme za cieľ otvoriť na Slovenskom trhu 30 poradenských kancelarií značky Extéria do 2 rokov. Máme množstvo dopytov na otvorenie nových franchisingových pobočiek na Slovensku. V Českej republike máme otvorených 21 franchisingových poradneských kancelárii EXTÉRIA. Cielom je v Česku otvoriť 60 poradenských míst do 2 let. vzhľadom k úspešnému a rychlemu rastu v Českej republike  a veľkemu zajmu zo zahraničia o náš koncept rokujeme o udělení Master licencie pre rakúsky a německy trh.

viac: http://www.ezisk.sk/kategoria/biznis/

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532