fbpx

Napísali o nás na IDNES.cz

Zákazníci sú náročnejšie a vyhľadávajú originálne služby. Ukazuje to aj rebríček najrýchlejšie rastúcich franšíz, teda pobočiek zavedených firiem, ktorých prevádzkovateľ získa zakúpením licencie (spravidla desiatky až stovky tisíc korún) know-how i marketingovú podporu. Najväčším vlaňajším skokanom bola ostravská spoločnosť Extéria, ktorá vykonáva bezpečnostné školenia firiem. Vlani otvorila 15 nových kancelárií.

Dieru na trhu našla firma vďaka zákonnej povinnosti, ktorá sa týka všetkých firiem i štátnej správy. Recept úspechu spočíva podľa riaditeľky franchisovej siete Lucie Eliášová aj v rýchlej návratnosti – zisk sľubuje do roka a pasívny príjem pre majiteľov kancelárie do piatich rokov. Spoločnosť má 23 kancelárií v tuzemsku (8 nových získalo licenciu tento rok), dve na slovenské a počas budúceho roka chce vstúpiť do Rakúska Nemecka a Švajčiarska. Do rebríčkov najúspešnejších franšíz sa zapíše aj tento rok. „Do konca roka 2016 otvoríme ešte ďalších 15 pobočiek v SR,“ dodala Eliášová.

Najrýchlejšie rastúcou franšízy

Spoločnosť Pobočiek 2015 Odbor podnikania

 

Extéria 15 pobocek BOZP a OPP v ČR

Orion 12 predajne domácich potrieb

ERA Reality 11 realitná kancelária

Naturhouse 7 výživové poradenstvo

BodyBody 7 cvičenia formou elektrickej stimulácie svalov

Zdroj: PROFIT system franchise services

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/do-ceska-chteji-dalsi-hamburgery-z-usa-d85-/eko-zahranicni.aspx?c=A160606_175328_eko-zahranicni_fih

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.