fbpx

Extéria poradenské kancelárie – po úspechu v Českej republike pokračuje v globalizácii značky a hľadá Master franchisanta pre radienie a prevádzkovanie pobočiek na Slovensku.

V čom je franchisingový koncept jedinečný?

Jedinečnost konceptu EXTÉRIA spočíva v jedinečnom know-how. To ponúka záujemcovi radu konkurenčných výhod. Medzi tie popredné patri oddelenie technickej části od obchodnej. Celý koncept poradenských kancelárií EXTÉRIA je postavený ako obchodný model, ktorý prináša franchisantom exkluzivitu územia, v ktorom podnikajú a jedinečný komplexný zákonný produkt BOZP a OPP pre širokúcieľovú skupinu podnikateľou a štátnu správu. Ten je poskytovaný formou balíčkov za bezkonkurenčnú cenu na slovenskom trhu. Celý koncept EXTÉRIA je založený na dlhodobosti, kedy s klientami uzatvárame dlhodobé zmluvy a tým vytvárame pasivny prijem ako pre franchisanta, tak aj pre Master franchisanta.

Čo franchisant získá kupou Master licencie pre Slovensko?

Získá unikatné know-how, vďaka ktorému dokáže v priebehu jednoho roka obsadiť takmer celé územie Slovenska. Vytvorenie franchisingovej pobočky prináša Master franchisantovi prijem zo vstupných licencií vo výške 10 000 Eur za každú predanú licenciu. Ďalším výnosom pre Master franchisanta je prijem z dosahovaného obratu pobočiek. Vďaka jedinečnému marketingu dokáže poradenská kancelaria uzavrieť až 300 nových klientov každý rok. S využitím jedninečného know-how sa stane Master franchisanta do dvoch rokov lídrom na trhu v oblasti poskytovania služeb BOZP a OPP, tak ako tomu bolo v Českej republike.

Pre viac informacií kontaktujte

Ing. Lucie Eliášová
riaditeľka franchisovej siete EXTÉRIA

e-mail: eliasova@exteria.cz
mobil: +420 702 036 721

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.