fbpx

Dňa 24.10.2019 sme prestrihli ďalšiu pásku a otvorili tak ďalšie bezpečné územie pre našich klientov, tentokrát EXTÉRIA MARKET pre oblasť Ružomberok a Dolný Kubín.

Na adrese Zarevúca 28, Ružomberok, na Vás čaká príjemné prostredie a odborný team majitelky franchisového Extéria Marketu pani Daniely Dupčákovej, ktorý je pripravený sa o Vás postarať v poradenstve a zabezpečení v oblasti BOZP, OPP, HACCP, ako aj v prípade Vášho záujmu o zakúpenie bezpečnostného značenia a vybavenia.

Majiteľka Marketu Ružomberok predtým pracovala vo finančnom sektore a my sme radi, že ju môžeme privítať do našej rastúcej siete a že sme na mape Slovenskej republiky vyvesili ďaľšiu vlajku Extéria Marketu.

Blahoželáme a prajeme mnoho úspechov.

Chcete sa aj Vy pridať k sieti EXTÉRIA a mať svoj vlastný EXTÉRIA MARKET?

Chcete sa osamostatniť, ale máte strach z výšky investície a riziká, ktoré so sebou podnikanie prináša? Nebaví Vás robiť tzv. pre druhých? Ak hľadáte nový produkt a podnikania, v ktorom sa budete realizovať, využite príležitosť a staňte sa franšízantom aj Vy, s konceptom EXTÉRIA MARKET sa báť nemusíte.

Chcete vedieť, ako získať licenciu na prevádzkovanie značky EXTÉRIA MARKET vo Vašom meste?
Kontaktujte riaditeľa franchisovej Aleš Krčmař na telefóne +420 774 598 844, alebo vyplňte nižšie informatívny formulár a my Vám poskytneme podrobnejšie informácie.

EXTÉRIA MARKET expanduje do Levíc

Projekt franšízy EXTÉRIA MARKET SK bol spustený v Trnave

Centrála EXTÉRIA MARKET SK

Výročný kongres EXTÉRIA

 

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.