fbpx

Slávnostným prestrihnutím pásky 25. 4. 2019 bol slávnostne otvorený ďalši EXTÉRIA MARKET. Vítame týmto pána Ing . Jakuba Oťazíka , ktorý sa stal majiteľom a zároveň riaditeľom EXTÉRIA MARKETU Levice.

Veríme , že jeho skúsenosti v nevýrobnej oblasti pretavý v rámci bezpečnosti práce on aj jeho skúsený tím je k dispozícií stálym aj budúcim zákazníkom na adrese: Na Bašte 5, Levice. Tak isto je možnosť konzultácií u Vás vo firmách, školách či na Vašich prevádzkach, kde spoločne nastavíme najlepšie riešenie BOZP a  OPP za exkluzívne podmienky .

Ešte raz blahoželáme a tešíme sa na spoluprácu.

Chcete sa aj Vy pridať k sieti EXTÉRIA a mať svoj vlastný EXTÉRIA MARKET?

Chcete sa osamostatniť, ale máte strach z výšky investície a riziká, ktoré so sebou podnikanie prináša? Nebaví Vás robiť tzv. pre druhých? Ak hľadáte nový produkt a podnikania, v ktorom sa budete realizovať, využite príležitosť a staňte sa franšízantom aj Vy, s konceptom EXTÉRIA MARKET sa báť nemusíte.

Chcete vedieť, ako získať licenciu na prevádzkovanie značky EXTÉRIA MARKET vo Vašom meste?
Kontaktujte riaditeľa franchisovej Aleš Krčmař na telefóne +420 774 598 844, alebo vyplňte nižšie informatívny formulár a my Vám poskytneme podrobnejšie informácie.

 

Projekt EXTÉRIA MARKET SK spustení v Trnave

Výročný kongres EXTÉRIA

Hľadáme Master franchisanta pre riadenie a prevádzkovanie pobočiek na Slovensku.

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.