fbpx

Týmto vítame v našej franchisovej sieti ďalšieho franchisanta, pána Ing. Marcela Mišúra. Dňa 9.3.2020 sme boli prítomní na ďalšom slávnostnom prípitku, tentokrát v Žiline na adrese Uhoľná 571, kde sme spoločne s majiteľom a jeho obchodným tímom oslávili štart ďalšieho Extéria Marketu na Slovensku. Gratulujeme a sme radi, že ďalšia vlajočka Extérie je na mape práve v Žiline, kde sídli naša centrála a môžeme aj miestnym podnikateľom a živnostníkom vyriešiť ich BOZP, OPP a tiež PZS.

Chcete sa aj Vy pridať k sieti EXTÉRIA a mať svoj vlastný EXTÉRIA MARKET?

Chcete sa osamostatniť, ale máte strach z výšky investície a riziká, ktoré so sebou podnikanie prináša? Nebaví Vás robiť tzv. pre druhých? Ak hľadáte nový produkt a podnikania, v ktorom sa budete realizovať, využite príležitosť a staňte sa franšízantom aj Vy, s konceptom EXTÉRIA MARKET sa báť nemusíte.

Chcete vedieť, ako získať licenciu na prevádzkovanie značky EXTÉRIA MARKET vo Vašom meste?
Kontaktujte riaditeľa franchisovej Aleš Krčmař na telefóne +420 774 598 844, alebo vyplňte nižšie informatívny formulár a my Vám poskytneme podrobnejšie informácie.

Prečítajte si ďalšie informácie o EXTERIA MARKET tu:

Pandemická situácia COVID-19 pri podnikaní s franchisou EXTÉRIA MARKET?

Rok 2019 pre franchisový koncept EXTÉRIA MARKET v číslach

Škoda Octavia pre obchodných manažérov nachystaná, kto ju získa?

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.