Čím sa zaoberá franchisový koncept EXTÉRIA MARKET?

Franchisový koncept EXTÉRIA MARKET je založený na službách v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, skrátene BOZP, ktoré sú v rámci Slovenskej Republiky aj Európskej Únie legislatívne neustále sprísňované a vzhľadom ku vzniknutej pandémii aj viac vyžadované zo strany štátnych kontrolných úradov.

Kvôli tejto pandemickej situácii je pre všetkých zamestnávateľov aj SZČO bez zamestnancov povinnosť dodržiavať BOZP ďaleko prísnejšia. Mali by oveľa viac dbať na dodržiavanie zákonníka práce, hygieny práce, bezpečnostných predpisov a nariadení. Práve v tomto období totiž malí a strední podnikatelia potrebujú podporu a rady ako sa chovať vo firmách a to ešte viac ako v dobe kľudu bez pandémie.

V budúcnosti po pandémii vidíme ešte ďaleko väčšiu príležitosť na trhu BOZP ako sme mali v minulosti pred pandémiou, hovorí franchisor, zakladateľ franchisy EXTÉRIA MARKET, pán Miloslav Ramach. Po uvoľnení núdzového stavu bude služba BOZP ďaleko viac vyžadovaná u zamestnávateľov, ktorí si budú viac uvedomovať riziko nákazy na pracovisku a ekonomické dopady a ich podnikanie. Možnosti vzniku ochorenia Covid-19 môžu byť za určitých okolností kvalifikované ako choroba z povolania. Nedostatok pracovnej sily a zákaz výroby produktov má za následok ťažké ekonomické dopady a krachy. Tomu možno predchádzať kvalitným a hlavne komplexným zabezpečením BOZP, pretože len školenie zamestnancov v oblasti BOZP podnikateľov neochráni.

Aké sú výhody podnikania vo franchise EXTÉRIA MARKET aj v pandémii Covid-19?

Vidíme to ako veľkú šancu – dieru na trhu, ale je to aj výzva pre našich potenciálnych záujemcov, ktorí uvažujú o samostatnom podnikaní. Franchisovým konceptom EXTÉRIA MARKET, ktorý slúži ako styčné poradenské miesto k zabezpečeniu BOZP napr. pred pandémiou Covid-19. Franchisant získa exkluzivitu na okres vďaka zakúpenej licencii a tým aj potenciálnych klientov, ktorými sú zamestnávatelia z radov firiem, úradov, škôl, domovov pre dôchodcov, stacionárov, atď.

Aké výhody má franchisa EXTÉRIA MARKET oproti konkurencii?

Naša služba má pridanú hodnotu v tom, že k BOZP má zamestnávateľ aj požiarnu ochranu PO a to vďaka produktovým akčným balíkom zameraným na firmy, úrady, školy, zdravotnícke zariadenia ale aj SZČO bez zamestnancov. Keďže sú obe tieto služby dané zákonnou povinnosťou, formou našich balíkov BOZP a PO získa klient aj cenové zvýhodnenie oproti konkurencii. EXTÉRIA MARKET neposkytuje neúplné, alebo jednorázové služby, ale komplexné zabezpečenie BOZP a PO vrátane zastupovania klienta počas kontroly, čo považujú naši klienti za kľúčovú výhodu, hovorí franchisor, zakladateľ franchisy EXTÉRIA MARKET, pán Miloslav Ramach.

Ako vnímate podnikanie počas pandémie Covid-19?

Verím, že aj keď mnohí prežívajú neľahké obdobie, táto situácia bude pre náš biznis veľkým prínosom a získame veľa nových klientov, ktorí si uvedomujú potrebu BOZP. Preto pokiaľ niekto zvažuje „postaviť sa na vlastné nohy“ a začať podnikať, odporúčam franchisu EXTÉRIA MARKET, hovorí franchisor, zakladateľ franchisy EXTÉRIA MARKET, pán Miloslav Ramach.

Čo získam od centrály, keď sa rozhodnem podnikať s franchisou EXTERIA MARKET?

Od centrály získate EXTÉRIA MARKET na kľúč vrátane vstupného a následného zaškolenia, pomoci s náborom spolupracovníkov, výberom priestorov, atď. Záujemca o podnikanie dostane presný návod ako podnikať a uspieť. Tento franchisový koncept je overený rokmi úspešného fungovania v Českej republike a už aj na Slovensku. V Českej republike máme viac ako 4700 zmluvných klientov.

Chcete aj Vy mať svoju franchisovú pobočku EXTÉRIA MARKET?

Pokiaľ ste dobrý obchodník a manažér a hľadáte nový produkt a podnikanie, v ktorom sa budete realizovať, franchisantom môžete byť aj Vy.

Využite túto príležitosť a staňte sa partnerom obchodných miest EXTÉRIA MARKETOV vo Vašom meste!

Chcete sa aj Vy pridať k sieti EXTÉRIA a mať svoj vlastný EXTÉRIA MARKET?

Chcete sa osamostatniť, ale máte strach z výšky investície a riziká, ktoré so sebou podnikanie prináša? Nebaví Vás robiť tzv. pre druhých? Ak hľadáte nový produkt a podnikania, v ktorom sa budete realizovať, využite príležitosť a staňte sa franšízantom aj Vy, s konceptom EXTÉRIA MARKET sa báť nemusíte.

Chcete vedieť, ako získať licenciu na prevádzkovanie značky EXTÉRIA MARKET vo Vašom meste?

Kontaktujte výkonnou riaditeľku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721. alebo vyplňte nižšie informatívny formulár a my Vám poskytneme podrobnejšie informácie.

Prečítajte si ďalšie informácie o EXTERIA MARKET tu:

Hľadáme Master franchisanta pre riadenie a prevádzkovanie pobočiek na Slovensku.

Hľadáme Master franchisanta pre riadenie a prevádzkovanie pobočiek na Slovensku.

Hľadáme Master franchisanta pre riadenie a prevádzkovanie pobočiek na Slovensku.

https://www.exteriamarket.sk/projekt-exteria-market-slovensko-trnava-fransiza-franchising/

Všetky články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532