fbpx

Vďaka transformácií franchisovej siete EXTÉRIA MARKETOV – bezpečnosť práce a požiarnej ochrany, aj my, centrála Slovenskej republiky, meníme svoj brand do farieb EXTÉRIA MARKETU. Radi týmto vyjadrujeme aj vizuálnu podporu našim franchisovým partnerom.

EXTÉRIA MARKET nie je len miesto kde kúpite bezpečnostné značenie a doplnky pre BOZP a OPP, je to miesto nesúce myšlienku a poslanie robiť zastrešenie zákonných povinností na najvyššej možnej úrovniza najvýhodnejšiu cenu na trhu SK.

Zastavte sa za nami a spoločne sa pozrieme na problematiku BOZP a OPP u Vás vo firme či prevádzke a nájdeme vhodné riešenie.

Chcete podnikať v zákonnej oblasti, byť nápomocní a mať istý stály príjem, ktorý nemá hornú hranicu?

Príďte k nám na kávu a preberieme možnosti, alebo kontaktujte riaditeľa franchisovej siete Aleša Krčmaře na tel.: +420 774 598 844 a dohodneme si konkrétny termín a spoločne sa pozrieme na čísla.

Stále hľadáme ďalších a ďalších obchodníkov! Žiadne storno zmlúv, žiadne vrátenie provízií, pravidelné mesačné účtovanie.

Prečítajte si viac o franšíze EXTÉRIA MARKET tu:

Bezpečné podnikanie? Existuje!

EXTÉRIA MARKET expanduje do Levíc

Projekt franšízy EXTÉRIA MARKET SK bol spustený v Trnave

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.