… viac dopytov, žiadostí o informácie či spoluprácu ? Pýtam sa prečo…?

Zamyslel som sa, pozrel sa na to inými očami, a výsledok je podľa môjho názoru viac než ukážkový. Ľudia, ako je všeobecným názorom, sa vraj boja zmien a tzv. neistôt. Majú radi také to zamestnanie, kde im pravidelne prichádza mzda, sú tu x rokov a oni majú akýsi pocit zotrvačnosti a práve spomínané istoty, které im nikto nemôže vziať.

Omyl. Istota je preč, a zrazu si uvedomujú, že to nemajú oni vo svojich rukách. Hlavou im bežia myšlienky typu: “prečo neurobil šéf to, alebo tamto?”, “Ako to teraz bude počas Corony ďalej? Ako dlho majú byť v strachu a kedy sa im vráti ich “istota”?

Tu si oni pokladajú otázku “na koho sa vlastne môžem spoľahnúť?”. Odpoveď je rovnaká naprieč trhom, vekovým rozdielom, či oborom doterajšieho pôsobenia:

  • Môžem sa spoľahnúť na seba! Byť sám sebe šéfom, motivátorom, mentorom a stanem sa leadrom a vzorom pre ostatných – pre mojich ľudí, pretože chcem byť ten najlepší šéf, akého by som si sám prial, a spoločne zarobíme peniaze a budeme spokojní.

Franchisa je cesta! Cesta k istote a zároveň slobode času a energie, ktorú, a aj ja to teraz veľmi pociťujem, môžem venovať svojej rodine, koníčkom, priateľom, alebo k svojmu ďalšiemu rozvoju.

Veľa ľudí má zvyk hodnotiť minulosť, však ešte viac ľudí má priamo zlozvyk neplánovať budúcnosť.

Franchisový systém EXTÉRIA MARKET je cesta, kde môžu budovať svoje podnikanie. Výhoda je, že tento franchisový systém je zameraný na pomoc všetkým podnikateľom, a to napr. aj aktuálne s COVIDOM. Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci rieši pracovisko a zamestnancov, pomáha so zvládnutím pandémie COVID, a tým predísť napr. karanténe na pracovisku a odstavenie časti, alebo väčšiny zamestnancov, a tým pádom pomáhame zachovať chod firiem a podnikateľov.

Ak tieto myšlienky máte rovnaké, a skutočne sa konečne chcete SPOĽAHNÚŤ, budeme Vás podporovať na tejto intelektuálnej ceste za svojím podnikaním. Môžete sa stať franchisantom a mať svoj EXTÉRIA MARKET vo Vašom meste.

Ak to vidíte rovnako ako my a chcete podnikať, mať vlastnú úspešnú firmu a dáva Vám to zmysel, potom ste na správnej ceste za svojím úspešným životom.

Využite túto šancu, pevne sa držte tejto možnosti a rozbehnite svoje podnikanie!

S nami na to nebudete sami.

Kontaktujte riaditeľa franchisovej siete Aleš Krčmař na telefóne +420 774 598 844, krcmar@exteria.cz, alebo vyplňte nižšie informatívny formulár a my Vám poskytneme podrobnejšie informácie.

 

Prečítajte si ďalšie informácie o EXTERIA MARKET tu:

Podnikanie v dobe pandémie?

Covid-19 – áno alebo nie!?

Extéria Markety na spoločnom workshope opäť po otvorení hraníc!

Všetky články

Chcete mať svoj EXTÉRIA MARKET vo vašom meste? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu Extéria, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne.